Jak bojovat s plísněmi ve vlhku

Za sebe mohu na likvidaci plísní doporučit úklidovou firmu Odstraňování plísní Plzeň

Před půl rokem jsem potřebovala zajistit odstranění plísní. A s tím mi pomohla společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísníkterá má sídlo přímo v Praze. Jednalo se o budovu, ve které se nacházela jedna z poboček naší banky. A všichni víme, jak plíseň dokáže nepříjemně zapáchat, takže mít schůzky s klienty v takovém prostory bylo nepříjemné jak pro nás, tak pro ně.

Konkrétně u jednoho ze stolů to bylo opravdu hodně cítit. Tolik, že jsme na určitou dobu museli jednu z kolegyň přesunout jinam. Tam s lidmi finanční záležitosti prostě konzultovat nemohla. Bylo potřeba, aby to nejrychleji zmizelo. A jedna z firem, která nám nabídla, že nám to mohou odstranit hned za dva dny byla právě A SERVIS.

Postup

Postup jejich práce byl takový, že nejdříve plísně odstranili a zamalovali fasádní barvou ve stejném odstínu. Druhý den použili nátěr, kterým stěny zakondenzovali. Tento nátěr, konkrétně LSG, zaručuje, že se plíseň nevytvoří minimálně po dobu dvou let, ale prý vydrží alespoň šest let, někdy až deset. A od té doby s plísní nemáme žádné potíže, protože jsme si LSG nechali dát do všech míst, kde by výskyt plísně mohl v budoucnu hrozit. Pro jejich dobře odvedenou práci bych chtěla tuto firmu a její službu likvidaci plísní Praha všem doporučit.

Cena byla také přijatelná, když vezmu v potaz kvality jejich práce. Nenapadá mě opravdu nic, na co bych si mohla stěžovat. Skvělé je, že nabízí i řadu dalších služeb, tak až budu někdy potřebovat vyčistit koberec, či umýt okna, vím, na koho se obrátit. Věřím, že všechny jejich služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování plísně.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *