okna 11

Mytí oken Praha, impregnace

Chcete mít v Praze dokonale čisté okna s dlouhotrvajícím účinkem? Máte skleněné plochy na špatně přístupných místech? Máte hrůzu, kdy je zase budete muset opětovně umýt? My máme pro Vás řešení. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí, čištění, leštění skleněných ploch včetně jejich impregnace.

Mytí oken Praha, impregnace, lotosový nano efekt

Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Mytí oken provádíme jak ve výškách z vysokozdvižné plošiny, z lešení, tak i horolezeckou technikou dostaneme se i na nestandardně přístupná. Naše hydrofobní nanotechnologická impregnace na skla aplikujeme pomocí technologie GLS. Zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na voduvzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GLS způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn např. od rzi. Chrání před působením chemikálií do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad. Ptáte se jak čistíme skleněné plochy? V první fázi musíme důkladně očistit a odmastit prosklenné plochy. V druhé fázi ošetříme skleněné plochy pomocí technologie NANOCLEAN – naneseme na plochy a necháme 20 minut zaschnout a po té poprvé důkladně vyleštíme. Ve třetí fázi na takto připravený povrch již můžeme nanést a rozetřít hydrofobní impregnaci GlasProtect, kterou po druhé vyleštíme do vysokého lesku. Poté, co je skleněný povrch ošetřen GLS se umývá pouze čistou vodou – není nutné používat čistící prostředky. Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. Garantujeme záruku 2 roky, životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší   4-5 let. Naše úklidová firma přistupuje individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu. Nabízíme hlavně spolehlivé pracovníky, lidský přístup, z čehož plyne minimální fluktuace a následně minimální počet reklamací. Cenové relace máme velmi přijatelné. Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Mytí oken profesionálně Praha

Mytí oken profesionálně Praha

 

Mytí oken, výloh, fasád a skleněných ploch i výškové Praha

Sháníte-li firmu, která kvalitně a spolehlivě umyje vaše okna a prosklené plochy, jak v interiéru, tak i v exteriéru, tak jsme tady pro vás. Naši profesionální zaměstnanci ze společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťují kvalitní mytí oken Praha mnoha významným klientům a důkladně zbavíme vaše okna běžných nečistot, ale také nečistot, které byly způsobeny díky rekonstrukcím a stavbě. Odstraníme zatvrdlé nečistoty, mezi které řadíme například přebytečnou reklamu a bannery, akční samolepky, ale také tagy způsobené pouličními vandaly, kteří si velmi rádi vybírají skleněné plochy pro své umění. S šetrností vám tyto nečistoty odstraníme, používáme kvalitní korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Při odstraňování zatvrdlých nečistot je důležité, aby pomůcky v podobě žiletek používal pracovník, který je proškolen o jejich používání. Neodborné zacházení by mohlo způsobit nenávratná poškrábání skleněné plochy, která nejsou zřetelná z dálky, ale při bližším pohledu jsou vidět. V takových případech je třeba vyměnit skleněnou tabuli, což není nejlevnější záležitost. Naši pracovníci jsou důkladně proškoleni o používání korundových žiletek, tak se v našem případě nemůže stát, že bychom vaše okno poškodili. Korundovými žiletkami odstraňujeme zejména folie a polepy, odstraňování lepidel po stržených foliích, odstranění zbytků silikonů a tmelů a odstranění minerálních usazenin a atmosférických spadů. Je-li vaše skleněná plocha na špatně přístupných místech, jsme pro takové případy vybaveni bezpečnou a kvalitní vysokozdvižnou technikou a hydraulickým ramenem, které používáme nejčastěji. Pro špatně přístupné okno jsme vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou mají naši pracovníci příslušné licence dle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. S naší výbavou provedeme práci velmi kvalitně a bezpečně. Nemusíte mít obavy z poškození ani při sebevětším znečištění, proto se vyvarujte neodborným pracovníkům, kteří by mohli vaše okna zničit a poškrábat. Po odstranění zatvrdlých nečistot je plocha důkladně umyta čistým rozmývákem a vyleštěna takzvaným trikem suchého leštění, při kterém nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou textilii.

 

Servisní mytí výloh a oken pravidelně Praha

Servisní mytí výloh a oken pravidelně Praha

 

Renovace, krystalizace, impregnace, voskování, čištění podlah Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se ale nezaměřuje pouze na mytí oken, odstranění zatvrdlých nečistot a výškové práce, nabízíme vám také mnoho dalších úklidových služeb. Hloubkově provádíme čištění koberců strojovou metodou, kdy používáme 3 kvalitní pomůcky – chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač. Naší metodě čištění koberců nechybí mechanický proces kartáčování a tak ji můžeme s přehledem označit za nejspolehlivější metodu čištění koberců, která v dnešní době na trhu úklidových služeb může být nabízena. K čištění markýz a žaluzií a následnou impregnaci markýz využíváme naše proškolení na výškové práce a důkladně tak odstraňujeme znečištění, které na markýzách tvoří agresivní městské spady. Impregnací markýz eliminujeme nutnost markýzu často čistit, jelikož je ochráněna od agresivních městských spadů, je tak snazší ji udržet stále čistou. Strojovou metodou čištění podlah zajistíme důkladné a hloubkové vyčištění vaší podlahy. Nabízíme renovace podlah a krystalizaci podlah. Provádíme voskování podlah průmyslovým polymerem, který chrání vaši podlahu před poškozením a zajistí lepší údržbu podlahy až po dobu 1 roku. Po uplynutí životnosti vosku vám zrealizujeme odstranění vosku a aplikujeme nový vosk, který může znovu plnit svůj úkol ochrany podlahy. Zařizujeme po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících. Pokud se na vaší fasádě, domu, zdi, garáži vyřádil vandal se sprejem, specializujeme se na důkladné odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany se 100% účinkem, díky které je odstranění graffiti z vaší fasády skutečně jednoduché. Službu antigraffiti nátěru a antigraffiti nástřiku provádíme za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2, spolu s AGO máte zajištěn následný velmi levný servis odstranění graffiti, které nenabízí mnoho firem. Nabízíme čištění fasád od plísní a mechů pomocí nejmodernější technologie LSG. Zajistíme tak, že se plísně ve vašem obydlí nebudou už dále šířit a znepříjemňovat vám život. Technologií LSG nátěrem proti plísním Praha zamezíme i tvoření vlhkosti, ta totiž způsobuje tvorbu zelených sanitrů a umožňuje jejich další růst. www.a-servislipka.cz

 

Čištění a voskování podlah na prodejně v Praze

Čištění a voskování podlah na prodejně v Praze

 

Výškové práce Praha, mytí a čištění fasád, oken, výloh ve výškách

Mnoho umytých oken a mnoho zkušeností v této sekci úklidových služeb, uspokojilo nejednoho zákazníka firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha profesionálně realizujeme svým dlouholetým, ale i jednorázovým zákazníkům, kteří objednávají naše služby i kvůli po stavebním úklidům, kde si neví rady s vápenatými a cementovými závoji či zbytky silikonu, které se používají při rekonstrukcích. Umyjeme nejen okna, ale také okenní parapety, rámy, odstraníme pavučiny, naše práce je tedy precizně a kompletně odvedena. Používáme čistý rozmývák se saponátovým roztokem, díky kterému plochy vyčistíme a odmastíme, umyté nečistoty setřeme kvalitní gumovou stěrkou a okno necháme proschnout. Nepoužíváme žádná leštidla z prostých důvodů – je to zbytečné a neúčinné, protože lepivé stopy, které leštidlo zanechává, na sebe naváží znovu prach, a tak se objevují kruhy a tahy po leštění. Z toho důvodu se musí okno mýt častěji a to je zbytečný náklad navíc pro našeho zákazníka. Na doleštění oken používáme pouze textilii ze 100% bavlny. Tak zaručíme delší přítomnost lesku a čistoty vašich oken. Pro mytí oken a skleněných ploch ve výškách Praha používáme vysokozdvižnou techniku a na špatně přístupných místech, kam se vysokozdvižná technika nedostane, používáme horolezeckou a speleologickou techniku, tedy techniku slaňování. Naši profesionální zaměstnanci jsou důkladně proškoleni o práci ve výškách, tak není třeba se obávat o poškození zdraví našich zaměstnanců či procházejících osob. Naši zaměstnanci vlastní platnou licencí pro práci ve výškách podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pokud se vaše skleněné plochy nachází ve špatně přístupných místech nebo je nechcete nechat tak často mýt z důvodů finančních nákladů, nabízíme novinku GlasProtect hydrofobní nanotechnologická impregnace, která má životnost až 6 let a po dobu její životnosti není třeba mýt okna. Funguje to na principu lotosového efektu, který můžete znát například z čelních oken aut, kdy se z prachu a vody utvoří kuličky a ty jsou samospádem nebo větrem odstraněny ze skleněné plochy. Veškeré naše služby nabízíme na celém území České republiky, ale i v zahraničí, kde jsme pro naše klienty vytvořili pobočky. Tak jsme po ruce klientům z Německa, Rakouska a Slovenské republiky, kde máme již mnoho významných zákazníků využívajících naše úklidové služby.

 

Mytí oken na budovách horolezecky Praha

Mytí oken na budovách horolezecky Praha

 

Čištění koberců strojní rotací, impregnace podlah Praha

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s. r. o. provádí čištění koberců Praha – strojové čištění koberců a podlah nejúčinnější metodou, která v současné době pro čištění koberců a podlah existuje. Můžeme ze zkušenosti tvrdit, že jsme schopni strojově vyčistit i ty koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit a zrestaurovat takové podlahy, který by jejich majitelé označili za podlahy na odpis. Při čištění koberců kombinujeme sílu kotoučového stroje s kartáčem a vysoce výkonného třímotorového vysavače s úzkou kobercovou hubicí a vysoce účinnou a dezinfekční chemii BOSCH RTS. Strojové čištění koberců naše společnost realizuje pro firmy, instituce, školy, nemocnice a zdravotnické zařízení, pro klienty ze soukromé i firemní sféry. Zákazníkům zajistíme nárazové nebo jednorázové strojové čištění a tepování koberců, anebo realizujeme pravidelně se opakující čištění koberců. Hloubkové vyčištění koberců nemůže být provedeno kvalitněji, než námi využívanou metodou strojového čištění. Dokonale a hloubkově provedeme strojové čištění podlah. Při strojové metodě čištění podlah používáme kotoučový stroj, na který lze připevnit dva nástavce a to tzv. držák padů nebo slonový kartáč. Pouze tento kotoučový stroj je nejideálnější pro hloubkové a generální strojové čištění podlah a lze použít na jakýkoliv druh podlahy. Váha kotoučového stroje je přibližně 40 kg, na jeho hlavu lze přidat ještě další závaží o hmotnosti 10 až 15 kg, pokud je přítlak malý a nečistoty nepovolují. Podlahové automaty, které můžete vidět v obchodních domech, ať už malé nebo velké, jsou určeny pouze k běžné údržbě a pro denní a pravidelné úklidy, a proto nejsou vhodné pro generální a hloubkové čištění podlah, neboť jejich přítlak na kartáče není vyšší jak cca 10 kg. Při čištění podlah je důležité používat kvalitní a šetrnou čistící chemii a naše firma na strojové čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. Při odstranění nečistot z podlahy po stavebních činnostech nebo rekonstrukcích, použijeme kyselou chemii, která dokonale odstraní z podlah všechny vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje – denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem, úklidy po stavbě a rekonstrukcích, úklidy po malířích i řemeslnících, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, aplikace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, čištění koberců strojovou metodou, mytí markýz látkových i platových + impregnace markýz, odstranění plísní. www.a-servislipka.cz

 

Mytí a čištění podlah, koberců Praha

Mytí a čištění podlah, koberců Praha

 

Praha antigraffiti, nátěr proti sprejům a pomalování fasády, odstranění graffiti

Zákazníci společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již dostali do situace, při které museli řešit odstranění graffiti v Praze z budov a jiného zařízení. Zjistil, že při jakékoliv snaze se nedají graffiti dokonale odstranit a buď nejsou odstraněny vůbec, anebo jen z malé časti. Tento problém bude vyřešen, pokud povrch bude ošetřen antigraffiti ochanou Praha. Antigraffiti ochrana Praha je v podobě nátěru nebo nástřiku. Naše firma Vám zajistí antigraffiti ochranu v Praze a po celou dobu její životnosti (4 – 6 let) budeme zákazníkovi naší firmy provádět servis odstranění graffiti Praze, který nabízíme velmi levně v případě námi aplikované antigraffiti ochrany. Servis a účinné způsoby boje s graffiti Plzeň funguje tak, že pokud se na Vaší budově objeví graffiti, tak nás kontaktujete buďto telefonicky na čísle +420 608 740 707, nebo prostřednictvím emailu na centrala@a-servislipka.cz. Oznámíte nám, že se na Vaší budově vyskytují graffiti a naši pracovníci za Vámi ihned přijedou, pokud to klimatické podmínky dovolí, pokud ne, provádíme tuto službu nejpozději do 14 dnů od výskytu graffiti. Dokážeme odstranit i sebemenší graffiti v Praze odstranění graffiti bude bez jakýchkoliv potíží a se 100 % výsledkem odstraněno, pokud je aplikována antigraffiti ochrana. Ověřenou a účinnou formou je boj proti graffiti a jejich okamžité a opakované odstraňování, to zajistí, že se nebudou sprejeři nadále vracet a ničit váš majetek, protože ví, že jejich umělecká díla dlouho na fasádě nevydrží a tak je jejich práce naprosto zbytečná. Při odstranění graffiti z povrchů NEOŠETŘENÝCH antigraffiti nátěrem či nástřikem, je naše úspěšnost 60 – 90% Odstranění graffiti Plzeň je jednou z mnoha služeb, které firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízí. V Plzni a okolí realizujeme také strojové čištění koberců Plzeň provádíme dnes stále nepřekonanou metodou kombinace strojového čištění a tepování koberců – kotoučového stroje a průmyslového vysavače. Realizujeme i denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, vily, rezidence, firmy Plzeň, generální strojové čištění podlah Plzeň, voskování a fluatace Plzeň, nárazový úklid po malování a malířích Plzeň, jednorázový úklid po řemeslech Plzeň, detailní úklid po stavbě Plzeň, čištění a úklid Plzeň, odstranění graffiti Plzeň, antigraffiti ochrana Plzeň, odstranění plísní Plzeň. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffity pískováním Granitem Praha

Odstranění graffity pískováním Granitem Praha

 

Nátěr proti graffity - AGO Praha

Nátěr proti graffity – AGO Praha

 

Návrhy řešení, nabídky, konzultace a realizace jsme provedli na těchto místech:

Ratibořská 51, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … plukovníka Mráze 22, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Strahovské nádvoří 22, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Pod Táborem 28, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Radimovická 31, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … V Roháčích 51, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Truhlářská 27, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … K Lesu 23, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Peckova 28, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Semilská 22, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Nad Šutkou 33, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … Plzeňská 152, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Antala Staška 87, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Vajgarská 1015, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Ostravská 651, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Primátorská 62, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Plzeňská 35, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Počernická 106, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … U michelské školy 22, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Košátecká 23, 196 00 Praha-Miškovice, Praha 9 … Brdlíkova 22, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Navrátilova 30, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Pod lázní 29, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Lebeděvova 120, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Na Podkovce 26, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Litvínovská 24, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Hřbitovní 31, 562 01 Ústí nad Orlicí … Čapkova 800, 517 21 Týniště nad Orlicí … Úvozová 108, 250 82 Tuklaty … Průmyslová 7, Předměstí, 568 02 Svitavy … Sečská 566, 538 21 Slatiňany … Počaply 20, 533 04 Sezemice … U Sídliště 187, 289 12 Sadská … Vranovská 2, 251 01 Říčany … Foersterova 804, 535 01 Přelouč … Pod Zahrady 280, 251 67 Pyšely … U Rybníčků 401, 252 43 Průhonice … Za Stodolou 56, 251 01 Popovičky … Za Statkem 64, 290 01 Poděbrady … V Zahrádkách 530, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Zátiší 3, 288 02 Nymburk … Komenského 267, 561 51 Letohrad … Vyšehořovická 501, 250 81 Nehvizdy … Zelená 244, 251 62 Mukařov … Tylova 82, 250 87 Mochov … Průběžná II 820, 251 64 Mnichovice … Poštovní 3, 289 24 Milovice … Barborská 7, Vnitřní Město- Kutná Hora, 284 01 Kutná Hora … Vlaštovičníková 144, 250 84 Květnice … U křížku 136, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Tuchorazská 154, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Plynárenská 231, Kolín IV, 280 02 Kolín … Tyršova 220, 250 90 Jirny … V Zátiší 159, 281 66 Jevany … Husova 227, 53312 Chvaletice … Pardubická 674, 537 01 Chrudim … Sportovní 223, 251 01 Dobřejovice … Zárubova 1079, 282 01 Český Brod … U Teplárny 615, 560 02 Česká Třebová … Kalabousek 1659, 286 01 Čáslav … U Učiliště 32, 250 88 Čelákovice … U továrny 1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Letní stadion 4, 294 71 Benátky nad Jizerou … Albertova 1391, 564 01 Žamberk … Zahradní 515, 250 91 Zeleneč … V Lomu 200, 281 63 Vyžlovka … Stromová 150, 251 63 Všestary … U Hřiště 264, 252 42 Vestec … Voříškova 80, 51754 Vamberk … Raisova 401, 250 82 Úvaly … Brigádnická 226, 50303 Smiřice … náměstí ČSA 11, 55101 Jaroměř …Palachova 5, 500 06 Hradec Králové … Koněvova 318, 506 01 Jičín … Závišova 1044, 272 01 Kladno … V Zátiší 3, 289 22 Lysá nad Labem … Blatecká 3333, 276 01 Mělník … Mělčanská 197 518 01 Dobruška … Dudychova 302, 53401 Holice … Zámecká 575, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Československé armády 123, 504 01 Nový Bydžov … Tylova 322, 51601 Rychnov nad Kněžnou … Na Stávku 232, 50353 Smidary … Přemysla Otakara II. 35, 28903 Městec Králové … Jilemnického 1147, 293 01 Mladá Boleslav … Lázeňská 87, 547 01 Náchod … Berty Pirunčíkové 474, 277 11 Neratovice … Nové Město nad Metují 133, 549 01 Nové Město nad Metují … Rubešova 619, 256 01 Benešov … Nová 37, 370 01 České Budějovice … Urbinská 138, 381 01 Český Krumlov … Palackého náměstí 78, 386 01 Strakonice … Revoluční 376, 251 63 Strančice … Blatské sídliště 564, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Třeboňská 264, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nová 511, 392 01 Soběslav … Nádražní 4, 389 01 Vodňany … U Dubu 564, 373 12 Borovany … Tyršova 61, 397 01 Písek … Masarykovo nám. 259, 398 11 Protivín … Náměstí J. Gurreho 4, 373 24 Římov … Chýnovská 2213, 390 02 Tábor … Trocnovská 57, 374 01 Trhové Sviny … Husova 13, 379 01 Třeboň … Na Sadech 2, 379 01 Třeboň … Sokolovského 420, 373 82 Včelná … U Přehrady 567, 382 32 Velešín … Dubné 31, 373 84 Dubné … Boženy Němcové 97, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Miřiovského 674, 377 01 Jindřichův Hradec … 1. máje 754, 382 41 Kaplice … Nový Doubek 360, 382 03 Křemže … Pod Cvrčkovem 849, 383 01 Prachatice … Okružní 517, 373 11 Ledenice … Sosní 30, 373 73 Lišov … Tylova 134, 257 22 Čerčany … Zborovská 42, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Limuzská 24, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Želetavská 6, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Plzeňská 101, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … K parku 720, 164 00 Praha-Nebušice, Praha 6 … Lazarská 9, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … K ochozu 2, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Bellova 57, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Hlívová 769, 104 00 Praha-Pitkovice, Praha 22 … Pod Paťankou 4, 160 00 Praha-Podbaba, Praha 6 … Levá 18, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Jiřická 23, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Ke goniu 38, 164 00 Praha-Přední Kopanina, Praha 6 … Výmolova 3, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Laglerové 5, 161 00 Praha-Ruzyně, Praha … Pod poštou 12, 190 15 Praha-Satalice, Praha 9 … Holečkova 50, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Elišky Krásnohorské 4, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Výrobní 5, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Hábova 13, 155 00 Praha-Stodůlky, Praha 13 … Malínská 7, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … U páté baterie 5, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Bínova 11, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … Nové Město 115/475, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Hodějovského 782/56, 256 01 Benešov … Luční 414/756, 257 22 Čerčany … A. Trägera 108/64, 370 01 České Budějovice …Jungmannova 38/68, 397 01 Písek … Nerudova 31/475, 390 02 Tábor … Trocnovská 93/422, 374 01 Trhové Sviny … Masarykovo nám. 123/55, 379 01 Třeboň … Witthanova 315/55, 373 82 Včelná … Na Vrších 415/56, 382 32 Velešín … Jateční 848/56, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Dr. Hajného 41/55, 389 01 Vodňany … K Přehradě 217/55, 373 24 Římov … Rekreační 434/81, 251 66 Senohraby … Přemyslova 83/274, 683 23 Ivanovice na Hané … Hliníky 51/88, 751 17 Horní Moštěnice … Sumínova 64/704, 750 02 Přerov … Jablůnka 631/40, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 309/651, 756 21 Ratiboř … Liptál 328/55, 756 31 Liptál … Trnava 71/344, 763 18 Trnava … Janského 74/83, 779 00 Olomouc … Jablonského 78/431, 779 00 Olomouc … Hradišťská 190/52, 687 06 Velehrad …Švábenice 362/242, 683 23 Švábenice… Komenského 770/84, 768 33 Morkovice-Slížany … Tyršova 149/718, 768 02 Zdounky … 9. května 431/65, 751 03 Brodek u Přerova … Babice 160/734, 687 03 Babice … A. Dohnala 64/52, 768 21 Kvasice … Vrchlického 68/321, 768 24 Hulín … Malý val 93/83, 767 01 Kroměříž … náměstí Svobody 98/641, 768 11 Chropyně … Olomoucká 401/94, 752 01 Kojetín … Havlíčkova 414/437, 798 27 Němčice nad Hanou … Libušina 428/37, 783 73 Grygov … Sokolská 484/385, 783 72 Velký Týnec … Tršice 172/56, 783 57 Tršice … Vrbátky 160/732, 798 13 Vrbátky … Olomoucká 212/50,796 07 Držovice … nám. Edmunda Husserla 53/382, 796 01 Prostějov … Zákostelí 109/62, 798 12 Kralice na Hané … Široká 223/760, 751 01 Tovačov … Loučka IV. 64/112, 751 02 Troubky … Věrovany 553/231, 78376 Věrovany … Velký Újezd 414/64, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 90/362, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 82/32, 783 57 Tršice … Na Zelince 1328/641, 751 31 Lipník nad Bečvou … Radniční 482/52, 753 01 Hranice … Rybníček 109/712, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 107/761, 756 43 Kelč … Luční 1384/52, 757 01 Valašské Meziříčí … Bedrníková 361/234, 250 84 Květnice … Havlíčkovo náměstí 585/24, 284 01 Kutná Hora … Boženy Němcové 929/54, 250 82 Úvaly … Smetanovo nábřeží 209/68, 517 54 Vamberk … Zámek 42/564, 294 71 Benátky nad Jizerou … Augustina Lukeše 42/68, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Petra Bezruče 43/65, 250 88 Čelákovice … náměstí Jana Žižky z Trocnova 104/68, 286 01 Čáslav … Moravská 195/68, 560 02 Česká Třebová … Bezručova 586/68, 282 01 Český Brod … Čestlická 55/68, 251 01 Dobřejovice … Průmyslová 44/214, 537 01 Chrudim … U Stadionu 266/54, 533 12 Chvaletice … Aldašínská 224/65, 281 66 Jevany … Brandýská 108/65, 250 90 Jirny … Ovčárecká 582/68, 280 02 Kolín 5 … Dvouletky 1165/65, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Hradištská 428/24, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Dunajská 42/64, 251 01 Říčany … Dr. Sokola 706/65, 289 12 Sadská … Smetanova 768/54, 533 04 Sezemice … T. G. Masaryka 726/65, 538 21 Slatiňany … náměstí Míru 63/21, 568 02 Svitavy … Hlavní 79/351, 250 82 Tuklaty … Mírové náměstí 117/68, 517 21 Týniště nad Orlicí … T. G. Masaryka 447/10, 562 22 Ústí nad Orlicí … Chmelová 558/17, 252 42 Vestec … Borová 178/14, 251 63 Všestary … Ke Koupališti 158/55, 281 63 Vyžlovka … Bezručova 48/35, 250 91 Zeleneč … Kostelní 1284/24, 564 01 Žamberk …Armádní 538/54, 289 24 Milovice … Fučíkova 268/571, 251 64 Mnichovice … Čelakovická 340/14, 250 87 Mochov … Do Chobotu 256/24, 251 62 Mukařov … Družstevní 325/684, 250 81 Nehvizdy … Letohrad 44/144, 561 51 Letohrad … Dlabačova 2193/65, 288 02 Nymburk … Dubinská 752/35, 530 12 Pardubice-Pardubice III … Na Zámostí 45/541, 290 01 Poděbrady … Do Polí 45/665, 251 01 Popovičky … Borová 584/47, 252 43 Průhonice … Čtyřkolská 254/68, 251 67 Pyšely … Tylova 82/68, 535 01 Přelouč … Pod kopcem 1027/41C, 641 00 Brno – Žebětín … Křížkovského 297/444, 664 34 Kuřim … Bezručova 71/54, 666 01 Tišnov … Nádražní 580/67A, 594 01 Velké Meziříčí … Neumannova 52/94, 591 01 Žďár nad Sázavou … Zámecká 61/481, 672 01 Moravský Krumlov … F. B. Zvěřiny 262/65, 675 55 Hrotovice … Na Brněnce 595/41, 664 91 Ivančice … Havířská 729/55, 66411 Zbýšov … Žerotínovo náměstí 51/82, 665 01 Rosice … Zemědělská 504/82, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 219/61, 594 51 Křižanov … náměstí Svobody 953/67, 676 02 Moravské Budějovice … Beringerova 418/41, 588 56 Telč … Znojemská 1062/88, 691 23 Pohořelice … Družstevní 140/41, 67526 Želetava … K Berce 748/33, 642 00 Brno – Bosonohy … Nádražní 1257/88, 671 72 Miroslav … Komenského náměstí 187/59, 674 01 Třebíč … Slunná 54/65, 664 48 Brno – Moravany … Na Hliništi 2043/41, 586 01 Jihlava … Za Loukama 307/644, 595 01 Velká Bíteš … Bítešská 63/61, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Smetanova 134/84, 766 01 Valašské Klobouky … Široká 195/492, 76331 Brumov-Bylnice – Bylnice … Horní náměstí 131/22, 763 21 Slavičín … Svatopluka Čecha 1028/895, 687 71 Bojkovice …Na Přídělech 1432/95, 687 25 Hluk … Podohradí 907/120, 687 51 Nivnice … Bánov 730/19, 68754 Bánov … Hovězí 32/465, 75601 Hovězí …   Halenkov 473/62, 756 03 Halenkov … Horní 145/462, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 145/78, 756 04 Nový Hrozenkov … Horní Bečva 281/162, 756 57 Horní Bečva … V Cihelně 34/17, 763 26 Luhačovice … Jurkovičova alej 151/421, 763 26 Pozlovice … Pořádí 2304/62, 688 01 Uherský Brod … Sychrov 74/425, 755 01 Vsetín … Příkrá 3585/62, 760 01 Zlín … Vlčnov 75/220, 687 61 Vlčnov … Lidečko 101/42, 756 12 Lidečko … Valašská Bystřice 504/481, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 217/74, 756 51 Zašová … Bayerova 74/990, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … 2. května 1605/92, 763 61 Napajedla … Bartošova 252/756, 765 02 Otrokovice … Sadová 914/33, 686 05 Uherské Hradiště … náměstí Hrdinů 491/765, 686 03 Staré Město … Školní 241/33, 763 15 Slušovice … Školní 811/555, 763 12 Vizovice …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *