Plzeň odstranění graffiti

Osvědčená firma „Čištění graffiti Plzeň“ si poradila i graffiti na nádraží

Miluju cestování vlakem. Myslím si, že jsou dva typy lidí, autobusáci a vlakaři. Tak já jsem od malička vlakař. Bydlela jsem sice od malička ve velkém městě, takže jsem vlakem jezdila jen svátečně, když se jelo na víkend k babičce. Proto jsem pak na střední měla takovej pro někoho možná podivnej koníček. Po škole jsem se několikrát do týdne vydala na menší výlet za město a zase zpátky.

Buď…

Buď jsem se jen koukala z okýnka do krajiny a kochala se. Ale mnohem častěji jsem si vzala knížku nebo nějakou učebnici a učila se do školy na test. Později, když mě to po škole v práci nebavilo, mě napadlo, že bych se nějakým způsobem vrátila k vlakům. Hledala jsem práci, zezačátku jsem nějakou dobu pracovala jako stevardka v jídelním voze luxusnějšího vlaku. Poté jsem zvolila práci v kanceláři, která se zabývá správou nádraží a železničních zastávek. Plzeň odstranění graffiti

velké graffitigraffiti na cihláchodstranění graffiti

A svého …

A svého rozhodnutí nelituju, protože je ta práce opravdu rozmanitá, zabývám se různými věcmi, musím řešit všemožné problémy, takže se v práci nenudím. Jednou z méně příjemnějších povinností je řešení graffiti. Hlavní nádraží bylo například posprejované takovým způsobem, že byly zdi, na kterých snad nebylo vidět ani původní barvu, jak vše překrývaly ty graffiti čmáranice. Zkoušela jsem různé metody i firmy, které by nám pomohly s graffiti bojovat a dokud jsme nenarazili na úklidovou firmu Plzeň odstranění graffiti, tak byly všechny pokusy marné. Plzeň odstranění graffiti

velké a malé graffitigraffiti na fasáděgraffiti na garáži

A SERVIS…

A SERVIS ale svými metodami dokázal nádraží od graffiti zbavit a navíc zajistil takovou prevenci, že mají vandalové se spreji u nás na nádraží utrum. Hned vám vysvětlím, jak jsme toho s pomocí A SERVISU dosáhli. Tato společnost se zabývá úklidem a odstraňováním graffiti. Je to osvědčená společnost, protože pracuje v oboru už více než dvacet let a působí kromě Česka, také na Slovenku a v Rakousku. Když pak začali dávat nádraží do kupy, tak nejprve odstraňovali graffiti, protože to jsme s A SERVISEM konzultovali, a oni mají ozkoušeno, že pouhý nový nátěr dané fasádní barvy by graffiti zcela nepřekryl.

graffiti na zdiodstranění z plechuznečištěné zdi od graffiti

Takže …

Takže to nám A SERVIS výrazně nedoporučil a my jsme ten daný stav nechtěli na nádraží ještě zhoršit, proto jsme si raději nechali poradit od odborníků. Graffiti by totiž prostupovalo a byly by vidět také jeho původní kontury, což by moc parády neudělalo. Na nádraží jsme si nechali od A SERVISU udělat také speciální antigraffiti nátěr. Je to ochranná vrstva, která zabrání při zákroku sprejového vandala, aby se sprej nevsáknul do struktury, graffiti pak lze snadno odstranit a A SERVIS navíc v rámci jeho programu nabízí tento následný servis zcela zdarma. Což nám přišlo velmi férové, takže s touto firmou spolupracujeme už delší dobu. Tato ochranná vrstva totiž zajistí následné odstranění graffiti se 100 procentním výsledkem. Takže aspoň jedno z nádraží už vypadá kultivovaně a cestující se tak cítí mnohem líp.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *