Výskyt plísní znamená vždy velký problém

Plíseň není radno podceňovat. Proto je lepší pořídit si nátěr LSG proti plísni Plzeň

Likvidace, sanace, odstranění plísníV naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností,  kanceláří, rezidencí či firem. Jak odstranit plíseň. Dále také zajišťujeme i  úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.Plíseň v domácnosti: postup, jak se jí účinně zbavit

Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti…

Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. A v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naši službu Jak odstranit plíseň . S plísní jsou problémy a je třeba věnovat jim zvýšenou pozornost. Jak tomu tak bývá, tak nejlepší je snažit se prevenci, jak tomu bývá prakticky u všeho. Proto je dobré, když dodržujete ideální vlhkost vzduchu. Ta je ideální mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru.

Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry…Nátěr proti plísni

Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Spousta lidí si ani neuvědomuje, že i takové na první pohled drobnosti mohou způsobit vážné problémy s plísní.  Ale jako na každý problém i zde existuje řešení. A tím je náš antibakteriální nátěr proti plísním LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.   Jak odstranit plíseň. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let…

Odstranění plísní a vlhkosti na studené stěněŽivotnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování plísně na chalupě, na které přes zimu nikdo nebyl, a když tam majitelé přijeli, zjistili, že se jim tam přes zimu vytvořila. Snažili se ji nejprve odstranit sami, ale příliš se jim to nedařilo, cos nás nijak nepřekvapilo. Pro naše zaměstnance a náš speciální nátěr to však nebyl žádný problém.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *