LSG nátěr proti plísním

Vaše problémy s plísní za vás vyřeší zaměstnanci z likvidace plísní Plzeň

U plísní stačí opravdu málo, aby se vytvořila ve vašem obytném prostoru a narušovala tak harmonii vašeho domova. Nejčastějším problémem, jak plíseň může vzniknout, je nadměrná vlhkost. K té může docházet hned několika způsoby a jedním z nejčastějších jsou například stavební závady. K těm patří například zatékání vody do objektu, ať už se jedná o střechu nebo špatným těsněním oken. Dále vzlínání půdní vlhkosti nebo kondenzovaná vodní pára z ovzduší v místě, kde je snížená tepelně-izolační schopnost. – Nátěr proti plísni

Pokud jsou všechny tyto faktory v pořádku a plíseň se vám přesto vytvořila, může to být způsobeno špatně zvoleným vytápěním. Nebo také častým praním a sušením prádla v obytném prostoru a častým sprchováním. Je dobré si hlídat správnou hodnotu vlhkosti a často větrat, či si pořídit i odvlhčovač vzduchu.

Pokud selže…

Pokud selže veškerá prevence tohoto druhu, tak nejlepší, co můžete udělat, je nechat si plíseň odstranit od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni. Ta v rámci služby likvidaci plísní Praha pracuje i s protiplísňovým nátěrem LSG. Funguje nejen na bázi účinného prostředku, jak se plísně zbavit, ale stará se i o to, aby se už znovu neobjevila. Jedná se tedy o nejlepší možnou dostupnou prevenci, jak se proti plísním pojistit.

Sami jsme tento nátěr vyzkoušeli a od té doby se plísní nemusíme zabývat. Takže pokud si vy sami s plísní už také nevíte rady, tak tento nátěr je krabičkou poslední záchrany, která stoprocentně pomůže. Jeho cena není ani nijak výrazně nadsazená, takže je to určitě něco, co si může dovolit každý.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *